Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum.

Trwają prace nad Imperiusem XII.

Powrót do: Sztab planistów

To-Do
1) Badeta finalne szlify nad wojskowością
2) Ella finalne szlify nad gospodarką
3) Wybranie finalnej listy cech (Tymus vs Gacek)
4) Przeszkolenie Siga z zasad 1 i 2
5) Kodyfikacja i formatowanie zasad na podforum zasad

Coś pominąłem?
Proponuję by po kroku 2 otworzyć już rekrutację, będziemy docierać sobie lore w czasie jak Sigrun będzie studiować.
No i trzeba ochotników do spisania oficjalnych zasad z tego co mamy/będziemy mieć. Część chyba nadaje się do skopiowania z I11 po prostu.
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Odpowiedz cytując ten post

A którą wersje mapy bierzemy? Bo ja bym trochę lepsze granice prowincji zrobił i te grubsze są do poprawienia.

Ustalenie zasad Zaawansowanego Startu. Ale do tego potrzebuje wytycznych Siga (na zasadzie ile prowincji na start, jakie mają być średnie państwa na początek)

Aby nie bawić się i nie czekać na Siga może określmy ilu będzie grało graczy i jak wielu damy radę ściągnąć? ^^
Moje biedne serduszko nie wytrzymie jak nastąpią jeszcze jakieś modyfikacje mapy, a zmniejszanie ilości prowincji... śmierć na miejscu ;/

Aktu

1. Przejrzeć uwagi Szysza aka Ciepłego Kocyka nad wojskowością, ocenić czy zasadne
2. Gacek kodyfikuje wojskowość (lub ktoś inny, ale on się zgłosił Big Grin)
3. Ochotnik? potrzebny do kodyfikacji gospodarki
4. Sigrun daje mi znać czy ma office'a by móc korzystać z makr + Ell daje mi cynk jak działa jego arkusz i jeśli 2x tak to piszę dwa makra: na masową zmianę danych oraz na generowanie posta dochodu do wklejenia na forum.
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar

Powrót do: Sztab planistów

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości