Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 25-Apr-2019, 07:05 PM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Dyskusje

Rezygnacje
dziwne, przysiaglbym ze byl taki temat ale znalezc go nie moge

Rezygnuje. Mysl o rezygnacji towarzyszyla mi mniej wiecej od flejmu Ella i Badeta nt wojskowosci, czyli od dawna. W mojej subiektywnej opinii, niestety, jest to najmniej udana edycja Imperiusa od bardzo dawna, byc moze nawet tej kolonizacyjnej. Mimo duzych prac poczatkowych bardzo slabo przygotowana, z zupelnie dla mnie nieciekawym settingiem i roszadami na gmce ktore zawsze sa niekorzystne. Oczywiscie nie uzurpuje sobie prawa do prawdy objawionej xd
Czesc pomysli i tak ze to przez ostatnia wojne i troche racji na pewno w tym jest, nie cierpie wojowac bo to sprowadza wchodźenie na forum do jednowymiarowej rozgrywki. Geopolityke zupelnie zaniedbalem a i rywale okazali sie bardzo zdolni, takze i tak bym wojny nie wygral a toczyc ich nie lubie, takze nie mam wyrzutow sumienia.

no i ostatecznie wole robic inne rzeczy w czasie wolnym niz sie zmuszac do grania. po pracy juz rzadko na kompie siedze, a z komorki to forum to jednak slabo dziala (mea culpa, ale tez sie na tym nie znam, technikiem jestem hobbystycznie)
oczywiscie jako wsparcie techniczne nadal dla was bede na tyle ile umiem, ale zapowiadam z gory ze glownie w weekendy. hosting moj stoi dalej dla was otworem.

pozdro600

ps jakby impowicze krakowscy jakies piwko zgrywali to prosze mnie brac pod uwage Big Grin
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar
Odpowiedz cytując ten post

a i jakby byl jakis straceniec na djodoarow to niech pisze, podziele sie slownikiem i know how na temat kultury bo z racji ze jest customowa to tez troche trudniejsza
chyba ze jako npc zostana splyceni do germanow xd
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar

Czyli wychodzi na to, że i za upadek edycji będę odpowiedzialny. Fajnie Tongue
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667

Wszystko wina bideta jak zawsze
Potężnie szybkie chlebsko *ziuuuuuuuuuum*

(07-Mar-2019, 06:32 PM)Badet napisał(a): Czyli wychodzi na to, że i za upadek edycji będę odpowiedzialny. Fajnie Tongue

Zostałem wymieniony na pierwszym miejscu, więc wiesz ;p
I1: Królestwo Ephyrii/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Hetmanat Westurii+Królestwo Utheru | 
I3: Despotatus Antiocheae | I4: Basilea ton Angelon | I5-8: Wieki Ciemne | 
I9: Civitas Ordinium | I10: Zerruko Erresuma | I11: La Repubblika/GM/Konfederacja Kantonów Naugrimskich | I12: Basilea ton Aeton
I12: Game Master

Możemy konkurować o tą zaszczytną pozycję!
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667

Proszę o zdjęcie mi uprawnień, decyzja jest finalna Wink

Ok. Dzięki za wspólną grę. Smile

Jakbyś przypadkiem chciał ruszyć dynię...
I1: Królestwo Ephyrii/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Hetmanat Westurii+Królestwo Utheru | 
I3: Despotatus Antiocheae | I4: Basilea ton Angelon | I5-8: Wieki Ciemne | 
I9: Civitas Ordinium | I10: Zerruko Erresuma | I11: La Repubblika/GM/Konfederacja Kantonów Naugrimskich | I12: Basilea ton Aeton
I12: Game Master

Dyyyyynia kochaaaana!

grałbym

Powrót do: Dyskusje

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości