Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 25-Apr-2019, 07:13 PM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Æir Dinn

Off (pytania, komentarze)
spam będzie kasowany Tongue
Odpowiedz cytując ten post

Nie za dużo tych terenów srogozamieszkałych masz?
I1: Królestwo Ephyrii/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Hetmanat Westurii+Królestwo Utheru | 
I3: Despotatus Antiocheae | I4: Basilea ton Angelon | I5-8: Wieki Ciemne | 
I9: Civitas Ordinium | I10: Zerruko Erresuma | I11: La Repubblika/GM/Konfederacja Kantonów Naugrimskich | I12: Basilea ton Aeton
I12: Game Master

Nie, myslę, że jest gut.

No mnie to się bardzo podoba co tutaj się odczyniło z mapą. Szacuneczek Big Grin

Eee, Leon?
Giełdę ci widać xD
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667

Jakim cudem jak pisałem to jako temat tajny?

Konto Premium.

No nie mam pojęcia xd
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in

No ja pitol*ę...

W nocy pisałem jako temat tajny, zapisałem jako szkic. Dziś dzięki Ellowi (vide centrum pomocy) dowedziałem się jak ten szkic odzyskać i mi post wwala na jawne?

to jakiś absurd.
I przez takie jaja skryptu mam mieć w pizdu licytację liderów, nie mówiąc już o tym, że kto zdążył zajrzeć zna plany ich wykorzystania?
No to się w pale nie mieści.

Co ja ci na to poradzę?

Btw, to że odwracasz wszystkie nazwy i robisz wschód na zachodzie i zachód na wschodzie to specjalnie?
Bo jeśli nie to chyba mam na dla ciebie słabą wiadomość... Tongue

Nie wiem co Ty możesz na to poradzić.
Znaczy wiem. Ty:nic.
Kwestia, że zgłaszałem iż coś z moimi uprawnieniami nie tak. Nie widzę sam siebie jako moderatora tajnego (co wskazywałem). Tematów zakładanych przez GM na moim tajnym nie widzę. Teraz post jaki gibałem na tajnym via 'zapisz szkic' ląduje na jawnym. To są cholera jakieś jaja. Przez ten jeden błąd forum trace tyle że ... no weź się zastanów jako ten, który wpis widział.
Jebana makabra,

Powrót do: Æir Dinn

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości