Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 24-Apr-2019, 05:12 AM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Dyskusje

Nieobecności
Nie ma mnie przez weekend.
A tak przy okazji, na myBB jest możliwość w profilu sobie wpisywać nieobecności ;-) zachęcam do korzystania
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar
Odpowiedz cytując ten post

Mała obecność od dzisiejszego popołudnia do jutrzejszego późnego wieczoru, wyjeżdżam na konferencję naukową, akurat sobie uporządkujecie i pouzupełniacie podania.

I opiszcie drzewka rodowe Tongue

Do soboty (15.12) włącznie

Ograniczona obecność od dzisiaj do 28.12.
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar

Ograniczona obecność z powodu świąt.

Wybywam jutro, wracam 2-giego stycznia najwcześnieszej, może 3-ciego albo 4-tego.

Dzisiaj mnie nie ma, jutro wszystko dokończę (dostosuje kompanie do wzoru).

Przepraszam, że nie zrobiłem tego wczesniej ale ostatnio mój kot poważnie zachorował i latam z nim po weterynarzach.

Nieobecny do Piątku, wtedy rozdam, resztę rozpisanych armii.

Tak zawczasu daje znać, 9.01 wylatuję z kręgu zimnych temperatur na 2,5 tygodnia. Coś tam może z komórki zajrzę, jak trzeba to krotko odpiszę, ale większego zaangażowania nie da rady. Choćbym i miał czas to pisanie z komórki mnie ##$%^#*.
Jakby się udało do końca weekendu obrobić wszystkie losowania cech i ustalenia startowe, to byłbym uberwdzięczny.

Powrót do: Dyskusje

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości