Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 26-Mar-2019, 05:35 AM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Dyskusje

Rozmowy o sytuacji w grze
Bijatyka będzie za paywallem
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Odpowiedz cytując ten post

jw.

Anyway Tymusek odpuść sobie. Masz co chciałeś to daj już se siana z wycieczkami osobistymi, bo wprowadzasz słabą atmosferę.

Dosyć, że musiałem cię z fb wywalić, bo już mi się nie chciało bóldupienia słuchać. A serio trzeba sobie na takie potraktowanie zasłużyć Wink
I1: Królestwo Ephyrii/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Hetmanat Westurii+Królestwo Utheru | 
I3: Despotatus Antiocheae | I4: Basilea ton Angelon | I5-8: Wieki Ciemne | 
I9: Civitas Ordinium | I10: Zerruko Erresuma | I11: La Repubblika/GM/Konfederacja Kantonów Naugrimskich | I12: Basilea ton Aeton
I12: Game Master

(Wczoraj, 10:07 AM)Ellahar napisał(a): Bo powyższy pan robi gównoburzę z wygranego frontu.

Nawet nie wiesz jacy znienawidzeni jesteście przez to z Tymusem przez innych graczy przez to Tongue

Nie nie tylko mój front wisi. Wiec nie snuj insynuacji. Gdyby inni byli na naszym miejscu tez by walczyli o swoje.

Czego jeszcze brakuje? Bo nigdzie indziej nie ma nierozliczonego frontu i nikt inny się nie upomina.
I1: Królestwo Ephyrii/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Hetmanat Westurii+Królestwo Utheru | 
I3: Despotatus Antiocheae | I4: Basilea ton Angelon | I5-8: Wieki Ciemne | 
I9: Civitas Ordinium | I10: Zerruko Erresuma | I11: La Repubblika/GM/Konfederacja Kantonów Naugrimskich | I12: Basilea ton Aeton
I12: Game Master

(Wczoraj, 02:04 PM)Ellahar napisał(a): jw.

Anyway Tymusek odpuść sobie. Masz co chciałeś to daj już se siana z wycieczkami osobistymi, bo wprowadzasz słabą atmosferę.

Dosyć, że musiałem cię z fb wywalić, bo już mi się nie chciało bóldupienia słuchać. A serio trzeba sobie na takie potraktowanie zasłużyć Wink

Jak tylko się zorientowałem, że ta straszna kara mnie spotkała to trzy noce nie spałem, tylko cicho w poduszkę chlipałem! Tongue

Kek, idźcie sobie to za garażami wyjaśnić albo coś, serio xd
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667

*eats popcorn*

Powrót do: Dyskusje

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości