Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum.

Trwają prace nad Imperiusem XII.

Powrót do: Dyskusje

Rozmowy o sytuacji w grze
Bez tego ani rusz!
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667
Odpowiedz cytując ten post

Czas napisać pierwszy post na forum Smile

Póki nie ma grania to chyba będę siedzieć na tym koncie, bo w sumie trzeba będzie pewnie sporo jeszcze połatać. Zainstaluję chyba też plugin pokaż nieprzeczytane posty bo trochę brakuje takiej funkcjonalności.
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic

I tak to forum jest brzydkie w porównaniu z poprzednim.

Heh, dzięki? ;p warto spędzać weekend nad konfiguracją dla takich komentarzy xd
A tak na serio, to co byś zmienił? W sensie jakaś konstruktywna krytyka

Wyrażam po prostu opinię. Chodzi mi o wygląd strony w porównaniu z poprzednią, która aż zachęcała do częstego wchodzenia. Rozumiem przyczynę zmian, ale na razie to kwestia przyzwyczajenia.

A tak z propozycji zmian. Da się ustawić domyślny kolor czcionki na bardziej biały? Szare na czarnym się słabo czyta.

(28-Oct-2018, 02:56 PM)Princeps napisał(a): Wyrażam po prostu opinię. Chodzi mi o wygląd strony w porównaniu z poprzednią, która aż zachęcała do częstego wchodzenia. Rozumiem przyczynę zmian, ale na razie to kwestia przyzwyczajenia.

Miałem to samo jak przechodziliśmy z jeszcze wcześniejszego na to co znasz Tongue
Trza się przyzwyczaić
I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667

A mi ta strona bardziej się podoba, może jedynie faktycznie przydało by się zmienić czcionkę na białą.

Oki, rozjaśnię

Powrót do: Dyskusje

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości