Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 25-Apr-2019, 07:04 PM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Księstwo Annarietta

Kolorowy Pałac [Poselstwa]
.
Odpowiedz cytując ten post

[Obrazek: W8CuVep.png]
Do stolicy Księstwa przybywa poselstwo wysłane przez Wielkiego Magistra Elis

[Obrazek: yMEpRYg.jpg]
Książę osobiście przyjął poselstwo od Wielkiego Magistra Elis

[Obrazek: flat,800x800,070,f.jpg]

Do Księcia przybywa poseł skald Ondott Sumarlidottir w imieniu Wodza Varangów Magnusa Mądrego z darem w postaci szkatułki z monetami (wartą 1pkt.)
[Obrazek: 26526704-wooden-treasure-chest-with-gold-coins.jpg]
i przekazuje uniżenie zaproszenie na uroczystość zaślubin wodza Varangów Magnusa Mądrego i księżniczki Azarmidokht z Anszanatu Bahramidów, które odbędą się w dniu 22 1201 roku pod koniec lata.
Zaślubiny rozpoczną się wyjazdem ze stolicy Varg wraz z orszakiem złożonym z dostojników i szlachty do stolicy Anszanatu. W trakcie podróży odbędą się tradycyjne zabawy przed ślubne. Po dotarciu do stolicy Anszantu i porwaniu księżniczki odbędzie się festyn i tradycyjna gonitwa z zabawami aż do miasta Varg gdzie rozpoczną się uroczystości weselne.
Delegacje wraz z władcami i dostojnikami mogą uczestniczyć na każdym etapie uroczystości.

Przyjęto posła i dar. Książę zagwarantował że zjawi się na tak wspaniałej osobistości razem ze swoim najlepszym winem i bajkowym zielem.

[Obrazek: W8CuVep.png]
Do stolicy Księstwa przybywa poselstwo wysłane przez Wielkiego Magistra Elis

Przyjęto i ugoszczono.

Do Corvo Bianco księstwa przybywa Agvindur Lennartdritt, brat króla Freya, prosząc o widzenie z księciem Tànkredèm Etchevèrry.
Wiezie ze sobą podarunek, paradną kopię rycerską inkrustowaną złotem i srebrem w smoki, gryfy i inne baśniowe stworzenia (1 pkt.)

Tànkredè ucieszony osobiście przyjął Agvindura Lennartdritta

Agvindur Lennartdritt:
Cytat:Mało jest takich na północ od Szarej Przełęczy, którzy by bardziej ode mnie ukochali dobre pieśni śpiewane przez bardów. Większość zaś pochodzących z Annarietty sławi urodę i niewinność Iris Etchevèrry.
Mało w mym kraju takich, którzy bardziej niż ja chętni na wojenne wyprawy, a mimo to, gdy mój brat, król Freyr prosił mnie bym dołączył do jego armii ruszającej na wschód, tom odmówił. Serce gnało mnie tutaj, aby stanąć przed księciem Fairy Terrain i pokłonić się prosząc o rękę tej, która poznałem przez pieśni.

Powrót do: Księstwo Annarietta

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości