Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 25-Apr-2019, 07:05 PM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Republika Simandaru


Kancelaria centralna [poselstwa]
#1
[Obrazek: G10Th4l.gif]
Odpowiedz cytując ten post#2
[Obrazek: d90980d55d719216ce62d22355407167.jpg]
Do Republiki przybywa Ranald Airgid wraz z darami [2pkt].
Przygnały go aż tutaj sprawy handlowe, które pragnie omówić.
I11: Despotat Milingów
Odpowiedz cytując ten post#3
1201

Posła przyjął wicekról.
Odpowiedz cytując ten post#4
[Obrazek: flat,800x800,070,f.jpg]

Do Republiki przybywa poseł skald Ondott Sumarlidottir w imieniu Wodza Varangów Magnusa Mądrego z darem w postaci szkatułki z monetami (wartą 1pkt.)
[Obrazek: 26526704-wooden-treasure-chest-with-gold-coins.jpg]
i przekazuje uniżenie zaproszenie na uroczystość zaślubin wodza Varangów Magnusa Mądrego i księżniczki Azarmidokht z Anszanatu Bahramidów, które odbędą się w dniu 22 1201 roku pod koniec lata.
Zaślubiny rozpoczną się wyjazdem ze stolicy Varg wraz z orszakiem złożonym z dostojników i szlachty do stolicy Anszanatu. W trakcie podróży odbędą się tradycyjne zabawy przed ślubne. Po dotarciu do stolicy Anszantu i porwaniu księżniczki odbędzie się festyn i tradycyjna gonitwa z zabawami aż do miasta Varg gdzie rozpoczną się uroczystości weselne.
Delegacje wraz z władcami i dostojnikami mogą uczestniczyć na każdym etapie uroczystości.
Odpowiedz cytując ten post#5
1201

[Obrazek: RDVXgza.png]

Wicekról, zaskoczony przybyszem z tak dalekiego kraju, a zwłaszcza zaproszeniem z krańca świata, stwierdził że nie może udać się w taką podróż ze względu na potrzeby w kraju.
Zapewnił jednak posła, że z Simandaru zostanie przysłana delegacja.
Odpowiedz cytując ten post#6
[Obrazek: W8CuVep.png]
Do Nowego Tarcvinium przybywa wysłannik Ligi z Elis - Mangus Felius aep Simus.
Odpowiedz cytując ten post#7
Przybywa Fenrir Leiknarsónn stryjeczny brat króla Freyra. Przynosi dary w postaci zdobnego i srebrem inkrustowanego, północnego rynsztunku bojowego [1 pkt.].

W swym posłannictwie chciałby zawiadomić, że władca jego, król Æìr Dìnn, zdąża właśnie do stolicy Nainpuru by omówić z Radżą to co dzieje się na wschodzie i możliwe wspólne stanowisko oraz działanie w obliczu wojny republiki z cesarstwem Tenku.

Fenrir Leiknarsónn napisał(a):Król Freyr widzi w Republice Simandaru partnera w handlu, oraz gwaranta w przyszłości pokoju w tej części kontynentu. By to stać się mogło, zdaniem mego władcy należy zakończyć agresję dzikusów z wysp, a może i nawet samo ich cesarstwo, oraz przekonać do tej samej wizji potężnego Radżę Nainpuru. Zjazd i rozmowy w Monu mają na celu wypracowanie w tej kwestii wspólnego głosu króla Freyra i radży Mahmuda.

Król Freyr chętnie widziałby na tych rozmowach przedstawiciela Republiki, a radża wyraził na to zgodę, tedy informację o tym Zjeździe w Monu prosimy traktować jako zaproszenie.

Fenrir Leiknarsónn, mniej oficjalnie napisał(a):Z racji iż król i radża będą rozmawiać tam osobiście, moją prywatną prośbą jest aby nie uchybić im wysyłaniem niezbyt wysokiego ranga urzednika, jeżeli Republika zaproszenie to przyjmie. Z pewnością obu władców ujęłoby przybycie do Monu samego wicekróla.
Odpowiedz cytując ten post#8
1207

Przyjęto zaproszenie.
Odpowiedz cytując ten post
Powrót do: Republika SimandaruSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości