Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 25-Apr-2019, 07:04 PM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Cesarstwo Tenku


Cesarski Dwór - audiencje
#1
[Obrazek: fifsc2-sc232610-fpxobjiip1-0wid1000cell1...751515.jpg]

聖なる宮殿
Święty Dwór Cesarski

Poselstwa przyjmuje Głowa Zakonu boga Jurōjina. 
Z ramienia i władzy samego Cesarza wysłuchuje wstępnie, a następnie selektywnie wybiera
które wieści bądź przedstawicielstwa Cesarz powinien wysłuchać najsampierw. 
Przed nim jednak poselstwo przedstawia swoje zamiary oraz cele wizyty Radzie Trojga, następców
Głowy Zakonu, którzy w ramach nauki przesiewają oraz przyjmują aby sama Głowa Zakonu nie 
zajmowała się rzeczami którymi zajmować się nie musi.

Rada przyjmuje wszystkich posłów na równi.
Głowa Zakonu przyjmuje posłów ważnych oraz odsianych, z głową opuszczoną
w wyrazach szacunku przedstawiać się należy.
Sam Cesarz przyjmuje tych których poprzednicy jego wyślą.
Przed Cesarzem w ukłonie czas cały być należy, chyba, że sam Cesarz zadecyduje inaczej.
Poseł wchodzi do komnaty Ukeire, wykonuje ukłon i czeka na Cesarza tak długo jak długo 
czekać trzeba.
Odpowiedz cytując ten post#2
[Obrazek: flat,800x800,070,f.jpg]

Do Cesarza przybywa poseł skald Ondott Sumarlidottir w imieniu Wodza Varangów Magnusa Mądrego z darem w postaci szkatułki z monetami (wartą 1pkt.)
[Obrazek: 26526704-wooden-treasure-chest-with-gold-coins.jpg]
i przekazuje uniżenie zaproszenie na uroczystość zaślubin wodza Varangów Magnusa Mądrego i księżniczki Azarmidokht z Anszanatu Bahramidów, które odbędą się w dniu 22 1201 roku pod koniec lata.
Zaślubiny rozpoczną się wyjazdem ze stolicy Varg wraz z orszakiem złożonym z dostojników i szlachty do stolicy Anszanatu. W trakcie podróży odbędą się tradycyjne zabawy przed ślubne. Po dotarciu do stolicy Anszantu i porwaniu księżniczki odbędzie się festyn i tradycyjna gonitwa z zabawami aż do miasta Varg gdzie rozpoczną się uroczystości weselne.
Delegacje wraz z władcami i dostojnikami mogą uczestniczyć na każdym etapie uroczystości.
Odpowiedz cytując ten post#3
Poseł nie spotkał się z nikim. Przynajmniej na początku. Po tym jak wyznaczono dzielnice dla obcokrajowców to tam najpierw trafił poseł. Spędził tam długi czas nim faktycznie ktoś go wziął na poważnie. Najpierw trafił na najniższych urzędników, a gdy mniej więcej faktycznie dowiedziono, że poseł jest posłem to został skierowany przed oblicze Nagakury Isamu, głowy klanu Nagakura. Po wysłuchaniu posła gromko się on ośmiał, ale wiedział, że to może faktycznie zainteresować Głowy Zakonów, a i może samego Cesarza. Został on następnie skierowany do Izanami przed oblicze Głowy Zakonu Toanari Kin. Przyjęła go natychmiast gdyż wiedziała, że jeśli faktycznie jest prawdą co usłyszała to Cesarz będzie chciał to usłyszeć. Wysłuchała posła, a następnie postanowiła wyruszyć razem z nim przed oblicze Cesarza. Przez całą drogę wypytywała go o najróżniejsze rzeczy, od prostych dań, po uzbrojenie popularne w ich odległym kraju. Pomimo izolacji lud Shinsei potrafi posługiwać się wieloma językami gdyż zostały one przekazane im aby mieli większe możliwości we wskazywaniu prawidłowego kierunku reszcie ludzi. W czasie podróży opowiadała mu starożytne historie oraz historie ludu Shinsei, bogów i ich zdradzieckich braci. Czyniła swoją powinność próbując wskazać mu słuszną drogę. Po dotarciu na dwór Cesarski Toanari Kin spotkała się z Cesarzem, a następnie wprowadziła go przed jego oblicze. Sam poseł Cesarza nie widział chociaż klęczał przed nim. Obcy w obecności Cesarza nie mają prawa podnosić głowy. Cesarz wysłuchał posła, a następnie zapowiedział iż przyjmuje dary oraz zaproszenie i wielce dziękuję. Następnie odesłał posła. Prosto do portu.
Odpowiedz cytując ten post#4
[Obrazek: ban_ealto1.gif]Do dzielnicy obcokrajowców przybywa poselstwo z Elyrii, proszą o audiencję u Cesarza. Przybywają z darami [2pkt]

Odpowiedz cytując ten post#5
Przyjęcie poselstwa w Cesarstwie Tenku

Poselstwo zostanie przyjęte przez Tobriame Lin, obecną Głowę Zakonu Jurōjina z racji większej wagi poselstwa. Przedstawcie swoją sprawę.
Odpowiedz cytując ten post#6
[Obrazek: O4ZJfqN.jpg]
Roku 1207Do prowincji Akuhei przybywa Generał Yuen Ren, jako emisariusz od Kanclerza Południa, Ip Donga.


I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667
Odpowiedz cytując ten post#7
Przyjęcie poselstwa w Cesarstwie Tenku

Poseł zostaje przyjęty przez zarządce Prowincji Akuhei, który wysłucha jego sprawy i w razie potrzeby odeśle do wyższych władz.
Odpowiedz cytując ten post#8
[Obrazek: STx1br0.png]
Do odległego Cesarstwa Tenku przybywa wyprawa z Imperium pod przewodnictwem niejakiego Beriona Apiona aep Ceny.  
Odpowiedz cytując ten post#9
[Obrazek: O4ZJfqN.jpg]
Roku 1207

Posłannictwo generała Yuen Ren:

Kanclerz Ip Dong zdaje sobie sprawę z wojny, jaka toczy się o wyspy na południe stąd i której jesteście prowokatorami. Cesarskie majestaty Synów Niebios nie zdecydował się wziąć udziału w tej wojnie, pozostawiając te sprawy ich własnemu biegowi i łasce Niebios. Jednakże Kanclerz Ip Dong usłyszał ostatnio, jakoby podlegli wam ludzie rozpoczęli wojnę na kontynencie, nieopodal południowej granicy prefektury Che. Kanclerz Południa informuje tędy, że takie działania nie spotkają się z aprobatą Synów Niebios. Cesarskie majestaty nie ingerują w waszą wojnę o wyspy, ale nie Kanclerz Południa nie będzie bezczynnie patrzył na wasze poczynania na kontynencie. Jeśli wysłane armie nie cofną się w wasze granice, cesarskie armie ruszą na południe, by przywrócić harmonie na kontynencie. Jeśli wolą waszych panów jest utrzymać pokój i harmonie między nimi, a sługami Synów Niebios, zawrócicie swych wojowników z powrotem w swoje granice, kontynuują swą wojnę tam gdzie winna mieć ona miejsce - na południowych wyspach.

I7: Związek Saliski, I8: Hrabstwo Nowego Sohail, I9: Królestwo Naugrimów, I10: Konglomerat AAAR (Auralen-Asturia-Artois-Rzesza), I11: KKN-GM, I12: Cesarstwo Ta'in
gg: 57514667
Odpowiedz cytując ten post#10
Przyjęcie poselstwa w Cesarstwie Tenku

Poselstwo zostanie przyjęte przez Tobriame Lin, obecną Głowę Zakonu Jurōjina z racji większej wagi poselstwa. Przedstawcie swoją sprawę.


Odpowiedź dla poselstwa z Cesarstwa Ta'in

Na sam początek oznajmione zostaje posłannictwu iż jeśli to Cesarstwo Tenku uważają za prowokatorów to niezbyt dobrze śledzą historię ościennych państw. Dodatkowo Cesarstwo nie potrzebuje żadnego rodzaju aprobaty ze strony Cesarstwa Ta'in. Oznajmiają jednak, że kompletnie nie obchodzą Cesarstwo żadne inne tereny Simandaru oprócz odbicia wysp, przekazana zostaje ta informacja jako gest dobrej woli. Jeśli poselstwo pragnie coś omówić to zostanie zapewniony transport oraz eskorta do przedstawicieli wyższego szczebla.
Odpowiedz cytując ten post
Powrót do: Cesarstwo TenkuSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości