Witaj na forum gry Imperius - mieszanki RTS/RPG play by forum. Aktualny czas: 25-Apr-2019, 07:04 PM

Trwa rok 1208 (Tura 8) NOWA TURA: 01.04

Powrót do: Despotat Charizmatikos

Chalarés synomilíes-og
[Obrazek: l-20729-i-sense-a-faint-smell-of-danger.jpg]
Odpowiedz cytując ten post

Jbc ja w swoich nazwach będę się starał korzystać z nazw staro-greckich - Bizantyńskie zostawiam Tobie Smile
Niech morze egejskie nas rozdziela

Witek gdzieś pisał że język dworu jego Bizancjum to będzie trochę greka trochę wymyślanie Wink
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar

tak jak Skryba pisze, Nię będziesz mi tu Ellu herezji głosił!

Mówię bardziej, że nie będę nazywał swoich ziem od krain themowych xp

nieobecny do czasu startu gry

Drzewko rodowe będę tworzył w programie Ahnenblatt- uczę  się na nim pracować, więc drzewko będzie jeszcze aktualizowane

Ahnenblatt <3
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM, I12: Djodoar

Przepraszam, że się czepiam ale przydałaby się legenda do mapy, nie ma opisanego co jest zwykłym miastem, co jest dużym miastem, co ma mury a co nie. Brakuje również fortów (no chyba, że te wieżyczki w górnej częsci nimi są ale wątpię, aby tam było 29 zamków)

opis będzie, ale już mi się nie chciało, te niby wieżyczki to "wał Hadriana"- wybacz nie miałem odpowiedniej grafiki

Powrót do: Despotat Charizmatikos

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości